Naše exkluzivní doplňky stravy

Haven't got a discount code yet? Please send us an email and we'll send you one.


JIVAKA

Objevte tajemství starých znovuobjevených receptů z doby Buddhy. Částečně přeloženo ze Sanskritu a spojeno do jedinečného doplňku s použitím ajurvédských poznatků a moderní technologie.

 

The Miracle Supplement

JIVAKA podporuje následující funkce: imunitní systém, ochrana buněk, funkce žaludku, potřeba více energie, funkce svalů, normální hladina cukru v krvi, zdravé dýchací cesty, srdce a krevní cévy, trávení, sexuální zdraví, bdělost a lepší koncentrace. Tento zcela jedinečný doplněk podporuje ještě důležitější funkce ve vašem těle. Přečtěte si více zde o úžasném příběhu za JIVAKOU a našich zdravotních tvrzeních.

 

Prohlédněte si všechny fotografie, kde najdete informace o použitých složkách a další komentáře k tomuto produktu! Tento produkt je 100% organický a 100% veganský.

 

Starověké tradice

Úžasné na JIVAKA je také to, že všechny ingredience jsou nejprve posvěceny podle starodávných thajských a buddhistických tradic, než jsou zpracovány v konečném produktu. Sledujte, jak Buddha Master Chen zde uvádí novou zásobu ingrediencí pro JIVAKA.

 

 

€ 44,45

  • Available

  • Přijímáme všechny hlavní kreditní karty, Paypal a další místní platební možnosti.
  • Kvůli krizi COVID trvá doručení déle. Mějte to prosím také na paměti u následných objednávek.
  • Mezinárodní odmítnutí odpovědnosti: Tento produkt není léčivým přípravkem ani není určen k diagnostice, léčbě nebo léčbě jakékoli nemoci.
  • Než si u nás něco objednáte, přečtěte si prosím náš servisní dokument. To obsahuje naše platební, návratové a další (obecné) podmínky.