Nasze ekskluzywne suplementy diety

Haven't got a discount code yet? Please send us an email and we'll send you one.


JIVAKA

Odkryj sekret starożytnych, odkrytych na nowo receptur z czasów Buddy. Częściowo przetłumaczone z sanskrytu i połączone w niezrównany dodatek wykorzystujący spostrzeżenia ajurwedy i nowoczesną technologię.

 

Suplement dotyczący cudu

JIVAKA wspiera następujące funkcje: układ odpornościowy, ochronę komórek, pracę żołądka, zapotrzebowanie na energię, funkcje mięśni, prawidłowy poziom cukru we krwi, zdrowe drogi oddechowe, serce i naczynia krwionośne, trawienie, zdrowie seksualne, czujność i lepszą koncentrację. Ten całkowicie wyjątkowy suplement wspiera jeszcze ważniejsze funkcje Twojego organizmu. Przeczytaj więcej o wspaniałej historii JIVAKA i naszych oświadczeniach zdrowotnych.

 

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć, aby uzyskać informacje o składnikach, których używamy i dodatkowe komentarze do tego produktu! Ten produkt jest w 100% organiczny iw 100% wegański.

 

Starożytne tradycje

Niesamowite w JIVAKA jest również to, że wszystkie składniki są najpierw konsekrowane zgodnie ze starożytnymi tradycjami tajskimi i buddyjskimi, zanim zostaną przetworzone w produkt końcowy. Zobacz, jak Mistrz Buddy Chen inauguruje nową dostawę składników dla JIVAKI tutaj.

 

 

€ 44,45

  • Available

  • Akceptujemy wszystkie główne karty kredytowe, Paypal i inne lokalne opcje płatności.
  • Ze względu na kryzys związany z COVID dostawa trwa dłużej. Należy o tym pamiętać również przy kolejnych zamówieniach.
  • Międzynarodowe zastrzeżenie: ten produkt nie jest lekiem ani nie jest przeznaczony do diagnozowania, leczenia lub leczenia jakiejkolwiek choroby.
  • Przed złożeniem zamówienia prosimy o zapoznanie się z naszym dokumentem serwisowym. Obejmuje to nasze warunki płatności, zwrotu i inne (ogólne) warunki.